Vienas krepšininkas grįžo, kitas išvyko, tačiau tokie pokyčiai sudėtyje Prienų „Skycop“ (7/11) iš vėžių neišmušė. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai „Betsafe-LKL“ rungtynėse namuose 85:72 (24:10, 16:26 17:15, 28:21) po atkaklios kovos palaužė lentelės kaimynus Alytaus „Dzūkiją“ (6/12).

Šiame mače „Skycop“ jau galėjo verstis du mėnesius nerungtyniavusiu Mindaugu Lukauskiu. Veteranas pasirodė puikiai – surinko 19 taškų ir 21 naudingumo balą bei vedė savo ekipą pergalės link.

Prieš pat rungtynes prieniškiai taip pat paskelbė apie kitas permainas sudėtyje.

Komandą paliko į Rusiją rungtyniauti išvykstantis naudingiausias ekipos krepšininkas Mike'as Bruesewitzas. Per vieną iš rungtynių pertraukų jam buvo įteikti simboliniai Prienų klubo marškinėliai.

Rungtynėse taip pat nedalyvavo į žmonos gimdymą išskubėjęs Arnas Labuckas bei traumuotas Domantas Šeškus.

„Skycop“ rungtynėse rekordiškai daug rėmėsi metimais iš toli – iš net 40 bandymų taiklūs buvo 17 (42 proc.).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje tritaškį pataikė Martynas Gecevičius ir šeimininkai po ilgos pertraukos atitrūko – 60:51. Tačiau Alytaus krepšininkai sudėti ginklų nebuvo linkę – 65:62. Vėliau taikliais metimais prieniškius į priekį truktelėjo Vytenis Lipkevičius ir Darjušas Lavrinovičius – 76:69. Čia pat tritaškį pridėjo M. Lukauskis, dvi baudas pataikė D. Lavrinovičius (81:70), alytiškiai puolime strigo ir likus minutei nugalėtojas jau buvo aiškus.

„Skycop“: Mindaugas Lukauskis – 19 (5/6 tritaškiai), Darjušas Lavrinočius (9 atk. kam.), Žygimantas Janavičius (8 rez. perd.) ir Kšištofas Lavrinovičius – po 12;

„Dzūkija“: Matas Jogėla – 19 (8 atk. kam.), Dominykas Domarkas – 16, Paulius Petrilevičius – 10;

Rungtynes dviem taikliais metimais pradėjo svečiai, tačiau Prienų krepšininkai netrukus į tai atsakė spurtu 7:0 ir išsiveržė į priekį 7:4. Vėliau po tritaškį pridėjo M. Lukauskis, M. Gecevičius bei V. Lipkevičius ir prieniškiai atitrūko 18:8. Per likusį laiką „Skycop“ pranašumą padidino dar labiau ir po pirmųjų dešimties minučių buvo priekyje 24:10.

Antrajame kėlinyje „Dzūkija“ spurtavo 12:0 ir kiek aptirpdė šeimininkų persvarą – 27:22. Vėliau prieniškiai trumpam atstatė dviženklę persvarą, tačiau ketvirčio finiše tiksliau žaidę svečiai į didžiąją pertrauką atsilikinėdami keturiais taškais – 36:40.

Po ilgosios pertraukos komandos puolime atrodė labai vangiai ir per penkias minutes pelnė vos po du taškus – šeimininkai liko priekyje 42:38. Netrukus Mato Jogėlos pastangomis dzūkai rezultatą po ilgos pertraukos išlygino – 44:44. Nepaisant to, „Skycop“ antroje kėlinio dalyje susigrąžino iniciatyvą ir po trijų ketvirčių vėl buvo priekyje 57:51.