Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate šeštadienį „New Orleans Hornets“ komanda, kuriai atstovauja Darius Songaila, svečiuose po pratęsimo 109:102 (18:33, 24:28, 34:20, 21:16; 12:5) įveikė „Memphis Grizzlies“ krepšininkus ir nutraukė jų vienuolikos pergalių savo aikštėje seriją.

D. Songaila per 23 min. surinko 8 taškus (dvitaškiai 4/9, baudos 0/1), atkovojo 3 kamuolius bei po kartą suklydo ir prasižengė.

„Hornets“ komandai (26 pergalės/21 pralaimėjimas) Deividas Vestas (David West) pelnė 22, Emeka Okaforas (10 atk. kam.) - 21, Predragas Stojakovičius - 20 taškų, o Dareno Kolisono (Darren Collison) sąskaitoje - 17 taškų ir 18 rezultatyvių perdavimų.

„Grizzlies“ ekipai (25/21) Zekas Randolfas (Zach Randolph) ir Markas Gasolis (Marc Gasol) pelnė po 25 taškus. Jie atkovojo atitinkamai 12 ir 16 kamuolių. Ou Džėj Majas (O. J. Mayo) surinko 17 taškų.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Grizzlies“ pirmavo 21 taško skirtumu - 63:42. Tačiau „Hornets“ sugebėjo pavyti varžovus ir per pratęsimą palaužti juos.

„Hornets“ Vakarų konferencijoje pakilo į aštuntąją, o „Grizzlies“ ekipa nukrito į dešimtąją vietą.