Be komandos lyderės Lauros Svarytės rungtyniavusios Kauno „Aistės-LSU-Paradis“ nerado būdų sustabdyti Ivetai Šalkauskei. Kauno r. „Hoptrans-Sirenų“ vidurio puolėja pelnė 24 taškus ir atkovojo 11 kamuolių labiausiai prisidėdama prie sunkios vienos iš čempionato lyderių pergalės LMKL čempionate - 71:65 (18:12, 19:21, 18:14, 16:18). Po pralaimėjimo studentės nusileido į šeštąją vietą turnyro lentelėje.

„Hoptrans-Sirenos“, kurių gretose taip nerungtyniavo viena iš pagrindinių žaidėjų Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė, įgijo 5 taškų pranašumą klaidomis ir netaikliais metimais išsiskyrusio pirmojo dvikovos kėlinuko viduryje - 10:5. Studentės deficitą panaikino vos per pusę minutės. Kauno r. krepšininkės dar kartą spurtavo kėlinuko pabaigoje ir po Eglės Tarasevičiūtės dvitaškio susikrovė 6 taškų persvarą.

Antrajame kėlinuke vyko lygi kova. „Aistėms-LSU-Paradis“ pradėjus naudoti „aikštės“ gynybos sistemą, treneriui Linui Šalkui teko prašyti minutės pertraukėlės, kadangi jo vadovaujamos krepšininkės nesugebėjo parengti metimo per atakai skirtą laiką. Po jos Erika Liutkutė pataikė tritaškį, dvi atakas iš eilės užbaigė Akvilė Baronėnaitė, o „Hoptrans-Sirenos“ susikrovė dviženklę persvarą - 29:18.

„Aistės-LSU-Paradis“ pademonstravo charakterį ir pasinaudojusios varžovių klaidomis bei pražangomis ėmė mažinti atsilikimą. Perėmusi kamuolį R.Knyzaitė puikiu prasiveržimu pelnė taškus ir privertė prasižengti M.Sauliūtė. Po taiklaus baudos metimo viešnios priartėjo vieno metimo atstumu - 33:31.

Pertrauka „Hoptrans-Sirenos“ buvo naudinga. Prisitaikiusios prie varžovių gynybos, Kauno r. krepšininkės dar kartą spurtavo ir po Mildos Siauliūtės dvitaškio susikrovė 9 taškų pranašumą, o netrukus komandas skyrė dviženklis taškų skaičius - 51:41, E.Tarasevičiūtei pataikius iš vidutinio nuotolio.

Atitolti pakankamai saugiu atstumu „Hoptrans-Sirenoms“ pavyko tik ketvirtajame kėlinuke, kai per šešias minutes „Aistėms-LSU-Paradis“ pavyko užbaigti vos vieną ataką - 67:50. Ant atsarginių suolelio atsisėdus Ivetai Šalkauskei, atsiradusiomis spragomis po aikštelės šeimininkių krepšiu išnaudojo R.Knyzaitė, pelniusi 6 taškus iš eilės. „Hoptrans-Sirenos“ rungtynių pabaigoje triskart prarado kamuolį, tačiau sugrąžinti intrigą į rungtynes studentėms pritrūko laiko.

„Hoptrans-Sirenoms“ I.Šalkauskė pelnė 24 (11 atk. kamuolių), M.Sauliūtė ir S.Okockytė - po 10 taškų.

„Aistėms-LSU-Paradis“ G.Tamašauskaitė surinko 16, J.Marmienė ir R.Knyzaitė - po 14 taškų.