Miuncheno „Bayern“ klubas Tarptautinėje Čempionų taurėje 3:1 nugalėjo Madrido „Real“ futbolininkus.

Corentinas Tolisso 15-ąją minutę antruoju bandymu vos iš keleto metrų nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Bayern“ į priekį 1:0.

Vokiečių ekipos atakos smaigalyje atsidūręs Robertas Lewandowskis 67-ąją minutę išsilavinęs iš varžovo gynybos pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir padvigubino persvarą 2:0.

Serge’as Gnabry 69-ąją minutę pasinaudojo subyrėjusia gynyba ir nuginklavo vartininką 3:0. Svenas Ulreichas 81-ąją minutę užsidirbo raudoną kortelę ir Vokietijos čempionai liko rungtyniauti dešimtyje. Rodrygo 84-ąją minutę nuostabiu baudos smūgiu sušvelnino rezultatą 1:3.