„Manchester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 4:1 sutriuškino „Southampton“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris svarbius taškus.

Jackas Grealishas 6-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Gavinas Buzunu sėkmingai atrėmė kamuolį.

Kamaldeenas Sulemana 17-ąją minutę atliko reidą į baudos aikštelę, tačiau pastarąjį sustabdė varžovas ir ataka nutrūko.

Erlingas Haalandas 41-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

J. Grelishas 43-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

E. Haalandas 45-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Man City“ šiame susitikime į priekį 1:0.

J. Grealishas 58-ąją minutę antruoju bandymu nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

E. Haalandas 68-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir dar labiau padidino „Man City“ pranašumą 3:0.

Sekou Mara 72-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir sušvelnino šių rungtynių rezultatą 1:3.

Julianas Alvarezas 75-ąją minutę užtikrintai realizavo vienuolikos metrų baudinį, o „Man City“ iškovojo pergalę rezultatu 4:1.

„Man City“ po 29 sužaistų rungtynių turi surinkęs 67 taškus ir rikiuojasi antroje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietoje bei nuo lyderio „Arsenal“ atsilieka penkiais taškais. Tuo tarpu „Southampton“ su 23 taškais žengia paskutinis, dvidešimtas.