Dortmundo „Borussia“ Vokietijos „Bundesliga“ išvykos rungtynėse 5:2 nugalėjo Berlyno „Hertha“ futbolininkus.

Matheusas Cunha 33-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos išvedė „Hertha“ į priekį 1:0.

Erlingas Haalandas 47-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1. Netrukus futbolininkas pridėjo dar du įvarčius iš eilės ir persvėrė rezultatą „Borussia“ naudai 3:1.

Raphaelis Guerreiro 70-ąją minutę pasinaudojęs subyrėjusia varžovų gynyba nukreipė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo 4:1.

M.Cunha 79-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir sušvelnino rezultatą 2:4.

E.Haalandas susitikimo pabaigoje pasižymėjo ketvirtąjį kartą, o „Borussia“ iškovojo įspūdingą pergalę 5:2.

Dortmundo ekipos gretose debiutavo ir 16-metis Youssoufa Moukoko. Jis tapo jauniausiu futbolininku Vokietijos čempionato istorijoje žengusiu į aikštę.