„Manchester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 3:0 sutriuškino Londono „West Ham United“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris svarbius taškus.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Riyadas Mahrezas 9-ąją minutę atliko smūgį, tačiau nukreipti kamuolio į vartus nepavyko.

Jackas Grealishas 30-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė vartininkas.

Rodri 32-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs.

Nathanas Ake 50-ąją minutę standartinės situacijos metu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Man City“ į priekį 1:0.

J.Grealishas 54-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Julianas Alvarezas 69-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau pastarasis problemų vartininkui nesukėlė.

Erlingas Haalandas 70-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Philas Fodenas 85-ąją minutę smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir susitikimo rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

E. Haalandas po minėto įvarčio savo sąskaitoje turi jau 35 įvarčius ir tai yra naujas rekordas „Premier“ lygoje. Ankstesnis rekordas buvo 34 įvarčiai, kurio autoriaisi buvo Andy Cole`as ir Alanas Sheareris.

„Man City“ po 33 sužaistų rungtynių turi surinkęs 79 taškus ir vėl pakilo į šio čempionato turnyrinės lentelės viršūnę. Tuo tarpu „West Ham Utd“ su 34 taškais žengia penkioliktas.

Tuo tarpu kitame susitikime „Liverpool“ namuose minimaliu rezultatu 1:0 nugalėjo „Fulham“ futbolininkus.

Mohamedas Salah 18-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Trentas Alexanderis-Arnoldas 33-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus nepavyko.

M.Salah 39-ąją minutę užtikrintai realizavo vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Liverpool“ ekipą į priekį 1:0.

Darwinas Nunezas 49-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.

Tikslaus perdavimo sulaukęs M.Salah 51-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš varžovų vartų.

Jordanas Hendersonas 75-ąją minutę atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau svečiai gynėsi užtikrintai.

„Liverpool“ po 34 sužaistų rungtynių turi surinkęs 59 taškus ir žengia penktas, o „Fulham“ su 45 taškais rikiuojasi dešimtas.