Pergalę vakar dienos Čempionų lygos rungtynėse iškovojusios „Manchester City“ komandos žvaigždei Erlingui Haalandui per pertrauką teko susidurti su nestandartiniu oponentų prašymu.

Pasibaigus pirmajam kėliniui ir „Man City“ pirmaujant 2:0 prie norvego priėjęs Mohamedas Ali Camara turėjo šiam prašymą. Nors įprastai žaidėjai marškinėliais keičiasi jau pasibaigus rungtynėms, „Young Boys“ kapitonas oponento marškinėlių paprašė jau pertraukos metu.

Toks varžovo prašymas išmušė E. Haalandą iš vėžių. Nors jis pateikė atsakymą, jog to daryti negalima, galiausiai nusileido ir atidavė oponentui savo marškinėlius.

3:0 rungtynes laimėjusi „Manchester City“ pateko į kitą Čempionų lygos etapą. Tuo tarpu „Young Boys“ atsisveikino su galimybėmis tęsti savo kovas šiame turnyre.