Per įkrintamąsias varžybas bilietą į atkrintamąsias išsikovoję Los Andželo „Lakers“ krepšininkai žengė į Vakarų konferencijos pusfinalį. Darvino Hamo auklėtiniai namuose 125:85 (31:20, 28:22, 41:25, 25:18) sutraiškė Memfio „Grizzlies“ komandą ir seriją laimėjo rezultatu 4-2.

Antrąją vietą reguliariajame sezone užėmę Memfio klubo atstovai jau baigė pasirodymą šį sezoną, o Los Andželo ekipa kitame etape susikaus su Sakramento „Kings“ ir San Fransisko „Golden State Warriors“ poros nugalėtoju. Ten serijos rezultatas yra lygus 3-3.

Jautį už ragų „Lakers“ krepšininkai stvėrė nuo pat rungtynių pradžios. Pirmajame kėlinyje jie surengė sėkmingą atkarpą 10-0 ir atsiplėšė dviženkliu skirtumu (31:16).

Antrajame ketvirtyje aikštės šeimininkai ir toliau dominavo, o atstumas tarp komandų išaugo iki 20 taškų (49:29).

Po didžiosios pertraukos Memfio ekipai išvadų padaryti nepavyko. Los Andželo klubas visiškai kontroliavo rungtynes. Skirtumas tik didėjo. Trečiajame kėlinyje jis šoktelėjo iki 27, o prieš pat lemiamo ketvirčio pradžią pasiekė ir 36 taškų ribą (97:61).

Likusios 12 minučių tapo tik formalumu. Vis dėlto, aikštės šeimininkai tik dar labiau nutolo ir šventė triuškinančią pergalę – 122:85.

Pralaimėjusieji krepšį iš žaidimo atakavo vos 30 proc. taiklumu (29/96). Tuo tarpu puolime dominavę Los Andželo krepšininkai atliko net 33 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 63 atšokusius kamuolius.

„Lakers“: D‘Angelo Russellas 31 (7/8 dvit., 5/9 trit., 2/4 baud.), LeBronas Jamesas 22 (6 rez. perd.), Anthony Davisas 16 (14 atk. kam., 5 blk.), Austinas Reavesas 11 (1/7 trit., 8 rez. perd.), Jarredas Vanderbiltas ir Malikas Beasley po 9.

„Grizzlies“: Santi Aldama 16 (4/7 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), Desmondas Bane‘as 15, Jarenas Jacksonas Jr. 14 (1/6 trit.), Dillonas Brooksas ir Ja Morantas (6 rez. perd.) po 10, Ziaire‘as Williamsas ir Kennethas Loftonas Jr. po 5.