Giannis Antetokounmpo sukratė 40 taškų, pataikė pergalingą metimą ir atvedė Milvokio „Bucks“ (14/8) į aštuntą pergalę iš eilės NBA pirmenybėse.

Lygos čempionai namie 127:125 (25:41, 35:27, 37:27, 30:30) palaužė Šarlotės „Hornets“ (13/11).

Khrisas Middletonas mačo pabaigoje smeigė tritaškį, netrukus realizavo du baudų metimus ir „Bucks“ pirmavo 125:122, likus žaisti 8,6 sekundės.

Vis tik karjeros mačą žaidęs LaMelo Ballas pataikė iš toli ir išlygino rezultatą, palikdamas varžovams 5,9 sek.

Po minutės pertraukėlės „Bucks“ surado G. Antetokounmpo, kuris įsiveržė į baudos aikštelę ir pelnė lemiamus taškus. „Hornets“ dar buvo arti stebuklo – per likusias porą sekundžių paleido metimą iš vidurio aikštės, kurį „išspjovė“ lankas.

G. Antetokounmpo nugalėtojams pelnė 40 taškų (14/20 dvit., 1/4 trit., 9/13 baud.), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Hornets“ ekipai L. Ballas surinko 36 (4/7 dvit., 8/15 trit., 4/4 baud.) – tai naujas gynėjo karjeros rekordas. Jis taip pat atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Bucks“: G. Antetkounmpo 40 (12 atk. kam.), Kh. Middletonas 21, G. Allenas 16, J. Holiday, P. Connaughtonas ir G. Hillas po 11, B. Portisas 10.

„Hornets“: L. Ballas 36, K. Oubre Jr. 25, M. Bridgesas 22, G. Haywardas 18.