Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos pusfinalyje Oklando „Golden State Warriors“ svečiuose 102:91 (27:17, 22:33, 23:20, 30:21) pranoko Jutos „Jazz“ ir serijoje iki keturių pergalių atitrūko 3:0.

Krepsinis.net rašo, kad trečiajame ketvirtyje Jutos komanda vienu metu pirmavo devyniais taškais, tačiau tada metimą pajuto Stephenas Curry. „Warriors“ surengė atkarpą 19:8, panaikino deficitą ir išsiveržė į priekį 72:70.

Ketvirtajame kėlinyje „Jazz“ vėl pirmavo minimaliu skirtumu (75:74), tačiau tada „Warriors“ pakilo į šturmą 10:4, S.Curry ir Kevinas Durantas pakaitomis smeigė tritaškius, o likus žaisti 3 minutes, svečiai atsiplėšė 92:84. To pakako, kad „Jazz“ nebeatsigautų.

Antrajame kėlinyje technine pražanga buvo nubaustas Draymondas Greenas. „Warriors“ puolėjas emocingai ginčijosi su arbitrais. Kai arbitrai krepšininką nubaudė, pabudo „Vivint Smart“ arenoje susirinkusi publika, kuri pradėjo audringai palaikyti teisėjų sprendimą. Į tai D.Greenas reagavo demonstratyviai rodydamas „2:0“ rankų gestą.

„Jazz“ antrosiose rungtynėse paeiliui turėjo verstis be traumuoto pagrindinio atakų organizatoriaus George'o Hillo.

„Jazz“: Gordonas Haywardas 29 (6 rez. perd.), Rudy Gobertas 21 (15 atk. kam.), Shelvinas Mackas 11 (5 rez. perd.), Joe Inglesas ir Borisas Diaw po 10.

„Warriors“: Kevinas Durantas 38 (11/16 dvit., 4/8 trit., 13 atk. kam.), Stephenas Curry 23, Andre Iguodala 11.