0,37 sek. – tiek iki medalio pasaulio plaukimo čempionate pritrūko Giedriui Titeniui. 50 metrų plaukimo krūtine finale lietuvis užėmė 5 vietą.

Į Kazanės stadioną Giedrius Titenis žengė užtikrintai. Pakeliui į finalą jis pagerino Lietuvos rekordą – 27,20 sek.

Finale Titenis plaukė aštuntuoju takeliu. Iš karto po starto lietuvis atsiliko nuo varžovų, tačiau su kiekvienu grybšniu juos vijosi. Net ir peršalęs Titenis finišavo penktas. 50 metrų lietuvis nuplaukė per 27,23 sek.

Čempionu tapo išvakarėse šios rungties pasaulio rekordininku tapęs britas Adamas Peaty's. Jis sugaišo 26,51 sekundės ir 0,15 sekundės aplenkė planetos čempiono titulą ginusį Londono olimpiados čempioną Cameroną Van Der Burghą iš Pietų Afrikos Respublikos.

Bronzos medalis atiteko amerikiečiui Kevinui Cordesui (26,86 sek.), o ketvirtas liko lietuvį taip pat aplenkęs 2011 metų pasaulio čempionas brazilas Felipe Franca da Silva (26,87 sek.):

1. Adam Peaty (D. Britanija) 26,51 sek. 2. Cameron van der Burgh (Pietų Afrika) 26,66 3. Kevin Cordes (JAV) 26,86 4. Felipe Franca Silva (Brazilija) 26,87 5. Damir Dugonjič (Slovėnija) 27,23 5. Giedrius Titenis 27,23 7. Glenn Snyders (N. Zelandija) 27,36 8. Caba Siladi (Serbija) 27,45

Titeniui tai buvo jau antrasis finalas pasaulio čempionate. Plaukdamas 100 metrų krūtine lietuvis užėmė 6 vietą. Kazanėje Titenio dar laukia startas ir mėgstamiausioje savo rungtyje – jau rytoj jis plauks 200 metrų krūtine.