Europos plaukimo čempionato Londone 100 metrų krūtine finale lietuvis Giedrius Titenis iškovojo bronzą. Plaukikas distanciją įveikė vos per 1:00,10 min.

„Su treneriu pasitarėme pabandyti startuoti greičiau ir grįžti tokiu pačiu greičiu. Ko gero, dar nesu tokios formos. Bet viskas vyksta pagal planą”, - sakė G.Titenis.

G. Titenis dar prieš čempionatą sakė, kad tai jo pagrindinė rungtis į kurią žada susikoncentruoti.

Kaip ir prieš dvejus metus Vokietijoje vykusiose pirmenybėse vieną Lietuvos rinktinės lyderių aplenkė du britai – čempiono titulą apgynęs Adamas Peaty'is (58,36 sek.) bei vėl sidabrą iškovojęs Rossas Murdochas (59,73 sekundės).