Pergalę NBA iškovojo Oklahomos „Thunder“ (11/15) vyrai. Pastarieji namuose 114:109 (24:24, 28:17, 29:40, 33:28) palaužė Milvokio „Bucks“ (16/11).

Vakarų konferencijoje šiuo metu itin karšta ir „Thunder“ nors ir yra priešpaskutinė, bet nuo aštuntosios pozicijos klubą skiria vos trys pergalės. Iš konteksto iškrenta tik Minesotos „Timberwolves“ (7/20).

Tuo tarpu Milvokio ekipa net ir patyrusi tris nesėkmes iš eilės yra antroji komanda Rytuose. Palyginimui, tokį patį pergalių, pralaimėjimų balansą kitoje konferencijoje turintys San Antonijo „Spurs“ rikiuojasi šešti.

„Bucks“ neišgelbėjo ir Giannio Antetokounmpo benefisas – graikas pelnė 24 taškus, atkovojo 17 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Nugalėtojai didžiąją rungtynių dalį nepaleido varžovų ir antrajame, trečiajame kėliniuose net turėjo pranašumą. „Bucks“ kesinosi perlaužti rungtynes trečiojo kėlinio pabaigoje, tačiau lemiamame ketvirtyje spurtas 7:2 padėjo įgyti svaresnį pranašumą (101:93).

Šeimininkai išsivertė net be trijų įžaidėjų pagalbos – komandai negalėjo padėti vienas lyderių Shai Gilgeousas-Alexanderis, Theo Maledonas bei George'as Hillas.

„Thunder“: Justinas Jacksonas 22, Alas Horfordas 20 (7 atk. kam., 9 rez. perd.), Luguentzas Dortas 19, Dariusas Bazley 18 taškų.

„Bucks“: G. Antetokounmpo 24, Khrisas Middletonas 23, Bobby Portisas 21, Donte DiVincenzo 17 taškų.