Įspūdingą pasirodymą surengęs Victoras Wembanyama pergalės San Antonijaus „Spurs“ (15-55) komandai neatnešė, nes po dramatiško mūšio namuose jo komanda 97:99 (30:18, 14:25, 24:28, 29:28) nusileido Memfio „Grizzlies“ (24-47) krepšininkams.

Pastarieji nutraukė keturių paeiliui patirtų nesėkmių seriją NBA lygoje.

33 minutes aikštėje praleidęs V. Wembanyama pelnė 31 tašką, atkovojo 16 atšokusių, perėmė 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus, padarė 7 klaidas ir 2 sykius prasižengė.

Geras startas pergalės aikštės šeimininkai neužtikrino. Jau pirmajame kėlinyje San Antonijaus klubas atsiplėšė 14 taškų skirtumu (29:15), o antrajame pirmavo ir 17 taškų (39:22).

Nepaisant to, svečiai sugebėjo atsitiesti ir dar iki didžiosios pertraukos nurėžė deficitą iki minimalaus (44:43).

Antroje susitikimo dalyje vyravo atkakli kova. Ketvirtajame kėlinyje per 6 sekundes aikštės šeimininkai pataikė du tritaškius iš eilės ir išlygino rezultatą, kai buvo likę žaisti 19 sekundžių (97:97).

Po minutės pertraukėlės lemiama ataka buvo patikėtas Jarenui Jacksonui Jr., kuris pelnė taškus paskutinę susitikimo minutę ir taip išplėšė pergalę Memfio komandai – 97:99.

„Spurs“: Victoras Wembanyama 31 (8/12 dvit., 3/12 trit., 6/10 baud., 16 atk. kam., 3 blk., 7 kld.), Devinas Vassellas 27, Tre Jonesas 16 (7 atk. kam.), Keldonas Johnsonas 8 (8 atk. kam.), Jeremy Sochanas 6 (10 atk. kam., 4 per. kam.).

„Grizzlies“: Jarenas Jacksonas Jr. 28 (9/16 dvit., 2/6 trit., 4/6 baud., 7 atk. kam.), Scotty Pippenas Jr. 18 (4 per. kam.), Santi Aldama (13 atk. kam.) ir Jake'as LaRavia (8/9 baud.) po 15, GG Jacksonas 14 (8 atk. kam.), Johnas Koncharas 6.