Dvigubą dublį surinkęs Domantas Sabonis neišgelbėjo Indianos „Pacers“ (9/16) komandos nuo dar vienos nesėkmės.

Lietuvio klubas namuose 104:113 (25:32, 30:30, 26:30, 23:21) nusileido Majamio „Heat“ (14/9) ir patyrė jau ketvirtą pralaimėjimą iš eilės.

Nuo suolo rungtynes pradėjęs D.Sabonis žaidė 37 minutes, pelnė 14 taškų (5/7 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud.), atkovojo 16 atšokusių kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, padarė 5 klaidas ir 4 sykius prasižengė.

Kontroliuoti situaciją aikštėje jau pirmajame kėlinyje ėmė svečiai iš Majamio. Jie surengė spurtą 12-2, kuris leido įgyti dviženklę persvarą (15:26).

Visų rungtynių metu „Heat“ krepšininkai prilaikė saugų atstumą, o dar vieną smūgį aikštės šeimininkams sudavė ketvirtajame kėlinyje. Jame dar labiau apsukas padidinę svečiai į priekį įsiveržė 20 taškų skirtumu (86:106).

Per likusį laiką šeimininkams dar kiek pavyko aptirpdyti deficitą, tačiau atkurti intrigos varžovai nebeleido – 104:113.

Šiose rungtynėse Majamio klubas vertėsi be dviejų savo lyderių: Jimmy Butlerio ir Bamo Adebayo.

„Pacers“: Carisas LeVertas 27 (7/11 dvit., 1/5 trit., 10/11 baud.), Mylesas Turneris 20 (3 blk.), Chrisas Duarte 15, Malcolmas Brogdonas (1/7 trit., 7 rez. perd.) ir Domantas Sabonis (16 atk. kam., 5 kld.) po 14.

„Heat“: Kyle‘as Lowry 26 (3/5 dvit., 6/13 trit., 2/2 baud., 9 rez. perd.), Duncanas Robinsonas 24, Tyleris Herro 18 (3/4 trit.), Gabe‘as Vincentas ir Omeras Yurtsevenas po 12, Dewayne‘as Dedmonas 7.