„Barcelona“ surengė įspūdingą paskutinių dešimties minučių pasirodymą ir draugiško „Joan Hamper Trophy“ turnyro paskutiniąjame mače 4:2 nugalėjo „Tottenham“.

Jau 3-ią minutę „Barceloną“ į priekį išvedė Robertas Lewandowski, tačiau 24-ą ir 36-ą minutėmis Iloveris Skippas pelnė du įvarčius ir „Tottenham“ ne tik panaikino deficitą, bet ir tapo pirmaujančia komanda – 2:1.

Rezultatą „Barcelonai“ išlyginti pavyko 81-ą minutę, kai pasižymėjo Ferranas Torresas, o pergalingus įvarčius 90-ą ir 90+3 minutėmis pelnė Ansu Fati ir Abdre Ezzalzouli.

80-ą minutę „Barcelona“ strategas Xavi į aikštę išleido 16-metį Lamine Yamalą, kuris atliko rezultatą išlyginusiam F.Torresui rezultatyvų perdavimą. Negana to, jis prisidėjo ir prie A.Fati įvarčio.

Jau 32-ą minutę Xavi pakeitė Ronaldo Araujo ir nors atrodė, kad tai priverstinis keitimas, tačiau vėliau buvo pranešta, kad R.Araujo nusprendė pasikeisti todėl, jog išvengtų traumos.

„Barcelona“ savo sezoną Ispanijoje pradės jau rugpjūčio 13-ą dieną prieš „Getafe“.