Lietuvos futbolo klubai tęsdami pasirengimą naujajam šalies čempionatui žaidžia kontrolines varžybas.

Marijampolės „Sūduva" Lenkijos Suvalkų mieste vietos „Wigry" ekipą sutriuškino 6:2 (3:0). Du įvarčius pelnė brazilas Willeris Oliveira, po kartą pasižymėjo Povilas Lukšys, Giedrius Barevičius, Darius Maciulevičius ir ukrainietis Sergejus Koziuberda.

Panevėžio „Ekranas" 1:0 (1:0) laimėjo prieš pernykštį šalies I lygos nugalėtoją Alytaus „Alytį". 22-ąją minutę taikliai smūgiavo naujasis Panevėžio klubo puolėjas Valdas Trakys.
„Šiaulių" komanda Baltarusijoje dalyvavo šešių komandų turnyre, kuriame liko ketvirta. Šiauliečiai pirmąsias rungtynes 0:3 pralaimėjo Minsko MTZ-RIPO, po to 1:0 įveikė Novopolocko „Naftan" (įvartį antrajame kėlinyje įmušė Aleksandras Romašovas), o mače dėl trečiosios vietos 0:2 nusileido „Smorgon" ekipai.