0

Vienintelėse pirmadienio Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse grubi vartininko Pepe Reinos klaida lėmė Londono „Fulham“ pergalę 1-0 prieš „Liverpool“. Tai buvo pirmoji „raudonųjų“ nesėkmė po 11 iš eilės nepralaimėtų mačų visuose turnyruose. Be to, nutrūko septynių pergalių išvykose serija.

Liverpulio komanda ilgą laiką atrodė esanti arčiau pergalės - pirmajame kėlinyje Andy Carrollas iš 7 metrų smūgiavo tiesiai į vartininką, o dar labiau nepasisekė Jordanui Hendersonui, po kurio smūgio kamuolys atsimušė į virpstą.

Po pertraukos svečiai spaudė varžovus, tačiau susikomplikavo situaciją 72 minutę, kai arbitras kontraversiškoje situacijoje parodė raudoną kortelę Jay'ui Spearingui. Saugas pirmiausiai išmušė kamuolį, bet arbitras jį griežtai nubaudė dėl aukštai iškeltų kojų prieš Moussa Dembele.

„Fulham“ pasinaudojo kiekybiniu pranašumu: 85 minutę nestipriai Danny Murphy smūgiuotą kamuolį vartininkas Pepe Reina atmušė tiesiai prieš save, o pirmasis prie jo suskubęs Clintas Dempsey iš arti padovanojo pergalę sostinės klubui.

„Liverpool“ dar galėjo išsigelbėti, bet po Stewarto Downingo šūvio iš toli kamuolys atsimušė į virpstą.

Po šios nesėkmės Liverpulio ekipa (23 tšk) turnyrinėje lentelėje išliko septintoje vietoje, tačiau nuo lyderio „Man City“ (38 tšk) atsilieka jau penkiolika taškų. Išsvajotoje ketvirtoje pozicijoje žengiantis Londono „Chelsea“ (28 tšk) turi penkių taškų pranašumą. Tuo metu „Fulham“ (15 tšk) pakilo į 13-ąją vietą.

Londono „Fulham“ 1 - 0 „Liverpool“

85' [1 - 0] C.Dempsey, 72' iš aikštės pašalintas J.Spearing („Liverpool“)