„Fortūnos“ barjeras nestokojančiai ambicijų patekti į atkrintamąsias varžybas „Utenos“ komandai vis dar tebėra per aukštas. Ketvirtąją vietą čempionate užimanti „Fortūna“ savo aikštėje trečiąjį kartą sezone įveikė varžoves rezultatu 73:65 (18:22, 24:13, 17:12, 14:18) ir iškovojo 9-ąją pergalę LMKL čempionate. Patyrusios 12-ąją nesėkmę uteniškės - šeštos.

Po spurto rungtynių pradžioje „Fortūna“ pirmavo 10:2, tačiau persvaros neišlaikė ir leido varžovėms išlyginti rezultatą. Po Monikos Aleksaitės tolimo metimo „Utena“ išsiveržė, o kėlinuko pabaigoje atitrūko 4 taškų atstumu - 18:22.

Atkakliame antrajame ketvirtyje, kurį dviem tolimais metimais iš eilės pradėjo klaipėdietės, pirmaujanti komanda keitėsi keletą kartų. Prieš pat didžiąją pertrauką S.Dobrovolskytė pataikė du tritaškius ir labiausiai prisidėjo prie to, kad „Fortūna“ ilsėtis išėjo susikrovusi 7 taškų pranašumą - 42:35.

Po pertraukos aikštelės šeimininkės į priekį vedė Lina Aglinskaitė ir pirmoje rungtynių pusėje nei taško nepelniusi Gabrielė Gutkauskaitė. Sužaidus keturias minutes, „Fortūna“ įgijo dviženklę persvarą - 49:37. Nepaisant visų „Utenos“ komandos pastangų, jos sumažinti nepavyko.

Per paskutines 10 minučių vyko lygi kova. Ketvirčio viduryje viešnioms pavyko sumažinti atsilikimą iki 9 taškų (66:57). Po trenerės Ramunės Kumpienės paprašytos minutės pertraukėlės klaipėdietės atstatė turėtą pranašumą, likus žaisti mažiau nei keturias minutes, kurio užteko išlaikyti pergalei.

„Fortūnai“ G.Gutkauskaitė ir L.Aglinskaitė surinko po 16 taškų, E.Šikšniūtė pridėjo 13 taškų ir 11 atkovotų kamuolių.

„Utenai“ K.Alminaitė pelnė 14, S.Daniels (8 atk. kamuoliai, 8 rez. perdavimai, 6 perimti kamuoliai) - 12, E.Jucevičiūtė ir M.Aleksaitė (8 atk. kamuoliai) - po 11 taškų.

Trenerė Ramunė Kumpienė („Fortūna“): „Mes pirmąjį kėlinį gerai pradėjome, tačiau pagrindinė mūsų įžaidėja Gabrielė Gutkauskaitė surinko tris pražangas ir buvau priversta ją sodinti ant suolo. Tada jaunos žaidėjos ėmė panikuoti, skubėti, padovanojo kelis kamuolius ir varžovės pasivijo. Reikėjo šiek tiek laiko nusiraminti, susistyguoti ir vėl žaidimas atsistatė į savo vietas, viskas jau buvo gerai. Šiandien mes su „Utenos“ ekipa žaidėme lyg su nauja komanda. Juk pasikeitė treneris, prisijungė kelios naujos žaidėjos, be to, neturėjome šios komandos video medžiagos, nors ir buvo privaloma filmuoti rungtynes. Mes negalėjome išsistudijuoti varžovių žaidimo, gal ir tai mums truputį apsunkino pasiruošimą šioms rungtynėms. Mes labai daug dirbome tarpušvenčiu, tikiuosi, kad merginos išlaikys tą ritmą, įgis vis geresnę sportinę formą ir mes galėsime labiau pasipriešinti stipriausioms LMKL komandoms.“

Treneris Alfredas Vainauskas („Utena“): „Mano komandos žaidėjoms trūksta pasiruošimo ir patirties, šiai dienai žaidėjų lygis nėra toks, kokio norėčiau. Juk dauguma „Utenos“ komandos narių susibūrė tik spalio mėnesį. Dar trūksta susižaidimo. Yra daug noro, jos stengiasi, daug dirba, bet kaip aš sakau: krepšinyje žaidžia asmenybės. Šiai dienai pas mus asmenybių trūksta.“