Panevėžio "Ekrano" rezervas sekmadienį išvykoje susitiko su VMFD "Žalgirio" dubleriais. Dramatiškos rungtynės baigėsi FKE vaikinų pergale rezultatu 2:1, o mačo atomazga įvyko tik jau per pridėtą laiką.

Rungtynes abi ekipos pradėjo trumpa žvalgyba ir netrukus perėjo prie puolimo veiksmų. Tiesa, nei vienai komandai sukurti pavojingų situacijų nepavyko. Pirmajame kėlinyje ekraniečiams itin sunkiai sekėsi kurti progas, o trenerį M.Skinderį pavadavęs V.Dambrauskas turėjo pretenzijų ir dėl gynybos grandžiai.

Neišvaizdus pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, o iškart po pertraukos aikštėje pasirodę ekraniečiai buvo kur kas aktyvesni ir nuolat ieškojo kelių link "Žalgirio" dublerių vartų.

56-ąją minutę vienas iš FKE vaikinų reidų baigėsi Edvardo Tamulevičiaus įvarčiu. Sulaukęs netikėto perdavimo puolėjas nesudvejojo ir tiksliu smūgiu išvedė mėlynai raudonus į priekį - 1:0. Nors panevėžiečiai po pelnyto įvarčio nenurimo, tačiau "Žalgirio" jaunimas rungtynėms artėjant pabaigos link rezultatą sugebėjo išlyginti.

79-ąją minutę po baudos smūgio pakeltas kamuolys surado žalgiriečio K.Bazio galvą ir šis buvo tikslus - 1:1. Po šio įvarčio prasidėjo lemiamas "Žalgirio" vartų šturmas. FKE vaikinai tiesiog užgulė varžovų vartus, siekdami bet kokia kaina įmušti dar kartą.

"Ekrano" rezervo pastangos nenuėjo veltui. Bėgant trečiai pridėto laiko minutei, kone paskutinės atakos metu komandos kapitonas Aivaras Meškinis ir dešinės pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę. Praskriejęs pro kelis žaidėjus, šis nukrito tiesiai po Edvardo Tamulevičiaus kojomis. Kartą jau įmušusiam žaidėjui teliko iš poros metrų pasiųsti kamuolį į tinklą dar kartą.

Pergalingą įvartį paskutinėmis mačo akimirkomis įmušę ekraniečiai, rezultatu 2:1 palaužė "Žalgirį", į savo sąskaitą įsirašydami dar tris taškus. Be to, du įvarčius šiandien įmušęs E. Tamulevičius tapo daugiausiai įvarčių čempionate pelniusiu žaidėju. Jis pasižymėjo jau 19-a kartų ir vienu įvarčiu aplenkė iki tol lyderiavusį komandos draugą Roką Stanulevičių.

Dabar jaunųjų ekraniečių lauks principinė dvikova prieš pagrindinius varžovus - "Atlanto" dublerius. Ekipos Panevėžyje susitiks spalio 27-ą dieną.