Stambulo „Fenerbahce Ulker“ klubas po atkaklios kovos Slovėnijoje 90:70 (24:25, 26:22, 17:13, 23:10) įveikė vos vieną pergalę turinčią Liublianos „Union Olimpija“ ekipą ir iškovojo penktąją pergalę C grupėje.

Turkai susitikimą pradėjo užtikrintai ir jau po kelių minučių turėjo dviženklį pranašumą - 13:3. Tačiau šeimininkai nepasimetė ir ėmė mažinti skirtumą. Iš pradžių tam sutrukdė du tikslūs M.Greeno tritaškiai, tačiau taikliai iš toli atakavo „Olimpija“ komandos vidurio puolėjas M.Zupanas ir rezultatas tapo lygus - 21:21.

Dar pirmojo kėlinuko pabaigoje slovėnams pavyko persverti rezultatą savo naudai (25:24).

Antrajame kėlinuke pirmaujanti komanda nuolat keitėsi, o ilsėtis ekipos išėjo turkams pirmaujant 50:47.

Po didžiosios pertraukos turkai įgijo pranašumą ir nebeleido šeimininkams priairtėti. Ketvirtojo kėlinuko pradžioje skirtumas tarp komandų padidėjo iki dviženklio (74:64), o susitikimo pabaigoje slovėnai visai atsipalaidavo bei leido svečiams padidinti pranašumą iki triuškinančio - 90:68.

„Union Olimpija“: M.Begičius 23 (13 atk.kam., 34 naud.bal.), F.Robinsonas 11, J.Hukičius 7 .