Stambulo „Fenerbahce Ulker“ komanda iškovojo pirmąją pergalę Eurolygoje. Turkai namų arenoje rezultatu 82:73 (23:15, 18:22, 20:22, 21:14) nugalėjo pirmą nesėkmę patyrusią Berlyno „Alba“ ekipą.

Jau pirmajame kėlinuke išryškėjo „Fenerbahce Ulker“ komandos pranašumas (23:15), tačiau antrajame ketvirtyje J.Jenkinso vedama Vokietijos ekipa ne tik išlygino rezultatą, bet ir persvėrė jį savo naudai (27:25).

Tačiau turkai susigrąžino iniciatyvą ir ilgą laiką turėjo kelių taškų persvarą. Ketvirtojo kėlinuko pabaigoje M.Turkčanas pataikė tritaškį, sumetė baudos metimus ir atitolino šeimininkus 78:68.

„Fenerbahce Ulker“: M.Turkčanas 25 (9 atk.kam.), D.Mrsičius 17 (tritaškiai 5/10), O.Savas 12, E.Preldzičius 9 (5 rez.perd.).

„Alba“: J.Jenkinsas 26, I.McElroy 15 (9 atk.kam.), AS.Chubbas 9, R.Wrightas 8.