Ženevoje (Šveicarija) vykstančiame „Satellite“ serijos fechtavimo turnyre kovėsi ir vienintelis Lietuvos atstovas Mindaugas Tamošiūnas.

Vyrų špagos rungtyje lietuvis pateko į 20-ą atrankos grupę. Ten M.Tamošiūnas 5:0 nugalėjo šveicarą Paulą Pfeiferį, 4:5 nusileido danui Jakobui de Richelieu, 5:4 įveikė čilietį Joaquiną Bustosą, 5:1 pranoko šveicarą Adrieną Salekį, 4:5 pralaimėjo italui Edoardo Roviglionei ir 4:5 nusileido prancūzui Mathiasui Biabiany. Grupėje lietuvis užėmė 3-ią vietą ir pateko į atkrintamąsias varžybas.

M.Tamošiūnui atkrintamosiose varžybose atiteko 59-as reitingo numeris. Pirmajame rate lietuvis 13:15 neatsilaikė prieš 70-ą pagal skirstymą prancūzą Baptiste‘ą Bonnaudet.

Galutinėje įskaitoje M.Tamošiūnas užėmė 74-ą vietą tarp 143 fechtuotojų.