Pergalę septintose Rytų konferencijos pusfinalio rungtynėse iškovojo Bostono „Celtics“ komanda. Joe'o Mazzulla auklėtiniai namuose 112:88 (23:29, 32:23, 33:10, 24:26) sutriuškino Filadelfijos „76ers“ ekipą ir seriją laimėjo 4-3.

Rytų konferencijos finale „Celtics“ komanda susitiks su Majamio „Heat“ krepšininkais.

Jaysonas Tatumas nugalėtojams pelnė 51 tašką (11/18 dvit., 6/10 trit., 11/14 baud.), sugriebė 13 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, bet prasižengė 1 kartą.

Jam tai buvo rezultatyviausias karjeros pasirodymas atkrintamosiose.

25 taškus nugalėtojams pridėjo Jaylenas Brownas.

Reguliariojo sezono MVP Joelas Embiidas svarbiausiame sezone mače pataikė penkis metimus iš 18 ir pelnė 15 taškų.

Kita „76ers“ žvaigždė Jamesas Hardenas pataikė tris metimus iš 11 ir surinko devynis taškus.

Bostono komanda visus reikalus išsprendė trečiajame kėlinyje, kurį laimėjo 33-10.

Šio ketvirčio pradžioje rezultatas buvo lygus, bet vėliau „Celtics“ daugiau nei šešias minutes nepraleido nei taško, o pati puolime buvo nesulaikoma ir pabėgo į priekį 28 taškų persvara.

Po trijų kėlinių rezultatas buvo 88:62.

Paskutiniame ketvirtyje „76ers“ nepavyko atkurti intrigos.

J.Tatumo 51-asis taškas leido šeimininkams pirmauti 26 taškų persvara, o vėliau J.Browno metimas atšokus skirtumą didino iki 30 taškų.

Likus mažiau nei keturioms minutėms „76ers“ į aikštę suleido atsarginį penketuką.

„76ers“: Tobiasas Harrisas 19 (1/7 trit.), Tyrese Maxey 17 (2/6 trit.), Joelas Embiidas 15 (5/14 dvit., 8 atk. kam.), P.J. Tuckeris 11 (3/6 trit.), Jamesas Hardenas 9 (6 atk. kam., 7 rez. perd.), De'Anthony Meltonas 7, Danuelas House 4.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 51 (11/18 dvit., 6/10 trit., 13 atk. kam.), Jaylenas Brownas 25 (6/13 dvit., 3/6 trit., 6 atk. kam.), Malcolmas Brogdonas 12 (3/8 dvit., 2/6 trit.), Marcusas Smartas 7, Robertas Williamsas 6, Alas Horfordas 6 (10 atk. kam.), Derrickas White 3.