Puikią pergalę NBA Rytų konferencijos ketvirtfinalyje iškovojo Memfio „Grizzlies“ klubas, kuris svečiuose 104:95 (21:39, 21:12, 23:32, 37:12) įveikė Minesotos „Timberwolves“ ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 2:1.

Mačas buvo itin permainngas. Memfio ekipa tragiškai atrodė pirmajame kėlinyje ir jį pralaimėjo net 21:39. Vėliau skirtumą jiems pavyko kiek apmažinti, bet iškart po pertraukos „Timberwolves“ vėl šovė į priekį ir vienu metu pirmavo net 79:54.

Bet tada  „Grizzlies“ parodė tikrą charakterį. Dar iki ketvirtojo kėlinio pabaigos pavyko skirtumą kiek sumažinti, o paskui sekė atkarpa 18:4 ir Memfio ekipa išlygino rezultatą 83:83.

Užsivedę „Grizzlies“ nebesustojo, dar sykį surengė puikią atkarpą ir galiausiai šventė pergalę.

Nugalėtojams Desmondas Bane'as įmetė 26 taškus,  Brandonas Clarke'as surinko 20 taškų ir 8 atkovotus kamuolius.

Pralaimėjusiems D'Angelo Russellas pelnė 22 taškus, Anthony Edwardsas pridėjo 19.

Ketvirtasis serijos susitikimas vyks Minesotoje.

.„Timberwolves“: D'Angelo Russellas 22 (8 rez. perd.), Anthony Edwardsas 19 (7 atk. kam.), Patrickas Beverley 14, Malikas Beasley 11, Jarredas Vanderbiltas 10.

.„Grizzlies“: Desmondas Bane'as 26, Brandonas Clarke'as 20 (8 atk. kam.), Ja Morantas 16 (10 atk. kam., 10 rez.), Dillonas Brooksas ir Tyusas Jonesas po 11.