Įspūdingą rezultatyvumą pademonstravusi Rimo Kurtinaičio vadovaujama Maskvos srities „Chimki“pasiekė šeštą iš eilės pergalę Vieningoje lygoje. Nugalėtojus į priekį vedė sunkiai sustabdomas Aleksėjus Švedas.

Pamaskvio klubas išvykoje 108:92 (28:19, 34:25, 23:25, 23:23) nugalėjo Minsko „Cmoki“ komandą, kuriai tai buvo 20-oji nesėkmė šiame sezone.

Į klausimus dėl rungtynių baigties R. Kurtinaičio auklėtiniai pradėjo atsakinėti vos prasidėjus dvikovai. Jau po pirmojo kėlinio „Chimki“ pirmavo 9 taškais, o per ilgąją pertrauką komandas skyrė sunkiai pavejamas 18 taškų skirtumas.

Pergalę lietuvio klubui nukalė lyderis A. Švedas. Rusijos krepšinio žvaigždė pelnė 25 taškus.

Minsko komandoje geriausiai sekėsi 21 tašką pelniusiam Vladimirui Michailovičiui.

Šeštą iš eilės pergalę pasiekęs R. Kurtinaičio klubas stiprina savo pozicijas trečioje turnyrinės lentelės vietoje.