121-ąją minutę – būtent tada Ukraina pelnė pergalingą įvartį, atvėrusį kelią į Europos futbolo čempionato ketvirtfinalį.

Aštuntfinalyje ukrainiečiai 2:1 (1:1) palaužė mažumoje likusius švedus ir išvengė 11 metrų baudinių serijos, kai atrodė, kad šios išvengti bus neįmanoma.

Ukrainiečius į priekį 27-ąją minutę išvedė Oleksandras Zinčenko fantastišku ir labai stipriu smūgiu kaire koja nuginklavęs kamuolį dar lietusį, tačiau jo nesulaikiusį Švedijos rinktinės vartininką.

Tačiau švedai dar iki pirmo kėlinio pabaigos išlygino rezultatą – po stipraus Emilio Forsbergo smūgio kamuolys pataikė į Iljos Zabarnijaus koją, pakeitė kryptį ir įskriejo į vartus. Švedui tai buvo jau ketvirtasis įvartis šiame čempionate.

Antrame kėlinyje abi rinktinės turėjo savus šansus išsiveržti į priekį ir kūrė pavojingas atakas, bet galiausiai teko žaisti pratęsimą.

99 min. už itin grubią pražangą švedas Marcusas Danielsonas buvo nubaustas raudona kortele ir švedai liko žaisti dešimtiese. Tik po keitimo neseniai aikštėje pasirodęs ukrainietis Artiomas Besedinas po šio epizodo patyrė traumą ir turėjo palikti aikštę.

Po šio epizodo Ukraina ėmė vis labiau spausti varžovus ir tai baigėsi triumfu – jau per pridėtą antro pratęsimo laiką pasižymėjo Artiomas Dovbykas.

Ketvirtfinalyje Ukraina susitiks su Anglija.