UEFA Europos lygos aštuntfinalio etapo pirmosios rungtynės tarp „Manchester United“ ir „AC Milan“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1.

Rafaelis Leao jau 6-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą. Visgi teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Anthony Martialis 8-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau Gianluigi Donnarumma meistriškai atrėmė kamuolį.

Franckas Kessie 12-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra užfiksavo žaidimą ranka ir įvarčio neįskaitė.

Alexas Nicolao Tellesas 19-ąją minutę baudos smūgio metu galingai pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau pastarasis skriejo virš vartų.

Alexis Saelemaekersas 31-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Deanas Hendersonas sėkmingai atrėmė kamuolį.

Amadas Diallo 50-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Man Utd“ ekipą į priekį 1:0.

Rade Kruničius 65-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Simonas Kjaeras 92-ąją minutę tiksliu smūgiu galva išplėšė šiose rungtynėse dramatiškas lygiąsias 1:1.