Ketvirtadienį buvo žaidžiami UEFA Europos lygos šešioliktfinalio mačai. Turbūt centrinės šio etapo rungtynės vyko Neapolio mieste, kuris susitiko vietos „Napoli“ ir svečiai iš Ispanijos – „Villarreal“. Rungtynės baigėsi rezultatu 0:0.

Pirmasis šių rungtynių kėlinys prasidėjo gan aktyviai ir vyko greitas futbolas. Visgi daugiau kamuolys buvo valdomas centre ir greitai pavojingų progų sukurta nebuvo. Pavojingai svečių gretose smūgiavo „Villarreal“ puolėjas Nilmaras, bet visgi jo smūgį sugavo „Napoli“ vartų sargas Morganas De Sanctis.

„Napoli“ gretose keletą kartų vartininką nuginkluoti bandė ekipos lyderis Edisonas Cavani, tačiau to sėkmingai jam padaryti nepavyko. Iki pat pirmojo kėlinio pabaigos nieko daugiau pavojingo sukurti nepavyko ir vyko apylygis žaidimas, tad nuaidėjus teisėjo švilpukui komandos į rūbinę patraukė esant lygiam rezultatui.

Antrajame kėlinyje abi komandos vėl bandė kurti progas įvarčiui, tačiau daugiau tai darė „Napoli“ komanda. Verta paminėti, kad įvartį buvo pelnęs Cavani, tačiau jam buvo užfiksuota nuošalė. „Villarreal“ gretose vėl bandė pasižymėti Nilmaras, tačiau jam pritrūko tikslumo. Tuo metu namų komandos gretose iki įvarčio tikslumo pritrūko puolėjui Ezequieliui Lavezzi.

Per pridėtą arbitro laiką, antrą geltoną kortelę prieš save išvydo „Napoli“ žaidėjas Salvatore'as Aronica, visgi kiekybiniu pranašumu „Villareal“ nespėjo pasinaudoti ir mačas baigėsi lygiosiomis.

Kituose mačuose labai svarbias pergales svečiuose iškovojo Lėverkuzeno „Bayer“, Amsterdamo „Ajax“ ir Kijevo „Dinamo“ klubai. Jie atitinkamai 4-0 įveikė „Metalist Kharkiv“, 3-0 Briuselio „Anderlecht“ ir 4-1 Stambulo „Besiktas“.

Tuo metu „Porto“ klubas svečiuose taip pat sugebėjo įveikti „Sevilla“ ekipą. Portugalijos gigantai Ispanijos klubą nugalėjo rezultatu 2-1.

Visi rezultatai:

„Napoli„ 0 - 0 „Villarreal“

90' Salvatore Aronica („Napoli")

„Rubin Kazan“ 0 – 2 „Twente“

77' [0 – 1] Luuk De Jong

88' [0 – 2] Peter Wisgerhof

„Metalist Kharkiv“ 0 – 4 „Bayer Leverkusen“

22' [0 – 1] Eren Derdiyok

72' [0 – 2] Gonzalo Castro

90' [0 – 3] Sidney Sam

„Anderlecht“ 0 – 3 „Ajax“

32' [0 – 1] Toby Alderweireld

59' [0 – 2] Christian Eriksen

67' [0 – 3] Mounir El Hamdaoui

55' Marcin Wasilewski („Anderlecht“)

„Besiktas„ 1 - 4 „Dynamo Kyiv“

27' [0 - 1] Ognjen Vukojevic

37' [1 - 1] Ricardo Quaresma

50' [1 - 2] Andriy Shevchenko

56' [1 - 3] Ayila Yussuf

90' [1 - 4] Oleg Gusev

90' Ricardo Quaresma („Besiktas")

„Lech Poznan„ 1 - 0 „Braga“

72' [1 - 0] Artjoms Rudnevs

„BATE“ 2 – 2 „PSG“

16' [1 – 0] Renan Bressan

30' [1 – 1] Mevlüt Erdinc

81' [2 – 1] Mikhail Gordeychuk

89' [2 – 2] Peguy Luyindula

„Benfica“ 2 – 1 „Stuttgart“

21' [0 – 1] Martin Harnikv

70' [1 – 1] Oscar Cardozo

81' [2 – 1] Franco Jara

„Basel“ 2 - 3 „Spartak Moscow“

36' [1 - 0] Alexander Frei

41' [2 - 0] Marco Streller

61' [2 - 1] Dmitri Kombarov

70' [2 - 2] Artem Dzyuba

90' [2 - 3] Jano Ananidze

78' Xherdan Shaqiri („Basel")

„Lille“ 2- 2 „PSV Eindhoven“

6' [1 - 0] Idrissa Gana Gueye

31' [2 - 0] Tulio de Melo

83' [2 - 1] Wilfred Bouma

84' [2 - 2] Ola Toivonen

„PAOK Saloniki“ 0 - 1 „CSKA Moscow“

29' [0 - 1] Tomas Necid

„Rangers“ 1 - 1 „Sporting Lisbon“

66' [1 - 0] Steven Whittaker

89' [1 - 1] Matias Fernandez

„Sevilla“ 1 - 2 „Porto“

58' [0 - 1] Rolando

65' [1 - 1] Frederic Kanoute

85' [1 - 2] Freddy Guarin

„Sparta Prague“ 0 - 0 „Liverpool“

„Young Boys“ 2 - 1 „Zenit“

20' [0 - 1] Nicolas Lombaerts

46' [1 - 1] Senad Lulic

90' [2 - 1] Emmanuel Mayuka

69' Vladimir Bistrov („Zenit")