Europos lyga: „Arsenal“ prisidarė reikalų namuose, „Man Utd“ – viena koja pusfinalyje

į aikštė išbėgo nuogalius

UEFA Europos lygos ketvirtfinalio etapo pirmosios rungtynės tarp Londono „Arsenal“ ir Prahos „Slavia“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1.

Lukas Provodas 15-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Robas Holdingas 39-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau Ondrejus Kolaras meistriškai atrėmė kamuolį.

Williano 50-ąją minutę galingai smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją.

Janas Borilas 58-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Berndas Leno sėkmingai atrėmė kamuolį.

Alexandre‘as Lacazette‘as 62-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys nuo „rikošeto“ sudrebino vartų konstrukciją.

Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Pierre‘as Emerickas Aubameyangas, kurio smūgiuotas kamuolys skriejo visiškai greta vartų.

Nicolas Pepe 86-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir išvedė „Arsenal“ šiose rungtynėse į priekį 1:0.  omas Holesas 93-ąją minutę tiksliu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išplėšė dramatiškas lygiąsias 1:1.

„Manchester United“ UEFA Europos lygos ketvirtfinalio etapo pirmose rungtynėse svečiuose 2:0 nugalėjo „Granada“ futbolininkus ir žengė tvirtą žingsnį pusfinalio link.

Angelis Montoro 9-ąją minutę baudos smūgio metu atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

Marcusas Rashfordas 31-ąją minutę nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir išvedė „Man Utd“ šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Yangelis Herrera 40-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.

Harry Maguire‘as 58-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau šį kartą kamuolys skriejo šalia vartų.

Darwino Machiso 81-ąją minutę smūgiuotą kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir rezultatas išliko nepakitęs.

Bruno Fernandesas rungtynių pabaigoje sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir įtvirtino Anglijos klubo pergalę 2:0.

Mače nutiko kuriozas. Pačioje mačo pradžioje į aikštė išbėgo visiškai nuogas vyras, kuris greit buvo išprašytas iš aikštės.