Belgijoje, Spa mieste vykstančiame Europos jaunimo (iki 21 metų) stalo teniso čempionate savo pasirodymą tęsia lietuvė Kornelija Riliškytė (ITTF-323).

Antrojo vienetų varžybų etapo F grupėje lietuvė su dviem pergalėmis užėmė antrą vietą ir pateko į aštuntfinalį. Tai paaiškėjo po to, kai grupės lyderė rumunė Tania Plaian (ITTF-602) nugalėjo rusę Anastasiją Koliš (ITTF-201).

Šeštadienį aštuntfinalyje K.Riliškytė susitiks su rumune Andreea Dragoman (ITTF-254).

Penktadienį merginų dvejetų varžybų aštuntfinalyje K.Riliškytė su baltaruse Darija Kisel 1:3 (11:13, 6:11, 12:10, 8:11) pralaimėjo prieš ruses – Mariją Tailakovą ir Elizabet Abraamian.

Mišrių dvejetų varžybas K.Riliškytė baigė dar ketvirtadienį. Pirmajame mače ji su Izraelio atstovu Taliu Israeliu 0:3 (6:11, 8:11, 4:11) nusileido vengrams – Csabai Andrasui ir Helgai Dari.