Ketvirtadienį įvyko Europos futbolo čempionato atrankos rungtynės tarp Norvegijos ir Vengrijos. Pergalę išvykoje pasiekė Vengrijos futbolininkai rezultatu 1:0 (1:0).

Dėl paskutinių kelialapių į Europos čempionatą kovojančios Norvegijos ir Vengrijos rinktinės susitiko Norvegijoje, Osle. Prieš rungtynės Norvegai buvo laikyti poros favoritais ir nuo pirmųjų minučių kontroliavo žaidimo tempą, bei kūrė vieną ataką po kitos. Visgi 26-ąją minutę suveikė nerašyta futbolo taisyklė „neįmūši tu, įmūša tau“. Vengrijos rinktinėje debiutavęs 21 metų saugas Laszio Kleinheisler nuginklavo Norvegijos vartininką, išvesdamas svečius į priekį.

Visą likusį pirmąjį kėlinį Norvegai laikė Vengrus užspaustus baudos aikštelėje, tačiau pasižymėti nepavyko. Antrajame kėlinyje vaizdas nesikeitė ir Norvegai kontroliavo žaidimą ir buvo atakuojanti komanda, tačiau ir vėl pasižymėti nepavyko. Norvegai per rungtynes atliko 22 smūgius, 16 kartų kėlė kampinius, tuo tarpu Vengrams užteko vos 6 smūgių į vartus, o kampinio nekėlė nė karto.

Pirmąsias rungtynes pralaimėję Norvegai turės šansą atsigriebti pirmadienį Vengrijoje. Poros nugalėtojas pateks į Europos futbolo čempionato Prancūzijoje.