Mančesteryje (Anglija) vykstančio Europos badmintono čempionato vyrų vienetų varžybų pirmajame rate (1/32 finalo) Lietuvos atstovas Kęstutis Navickas 24:22, 21:16 įveikė 69-ąją pasaulio raketę 23-ejų metų vokietį Dieterį Domkę.

Mačas truko 35 minutes.

Pirmajame sete vokietis pirmavo 8:3, 12:6, 14:11, 20:15. Tačiau po to K. Navickas laimėjo atkarpą 9:2.

Antrajame sete Lietuvos badmintonininkas išsiveržė į priekį 10:3. Vėliau Kęstutis pirmavo 15:6, tačiau po to D. Domkė laimėjo atkarpą 9:3 ir sumažino skirtumą iki trijų taškų – 15:18. Bet lietuvis atsilaikė ir iškovojo pergalę.

Beje, K. Navickas ir D. Domke atstovauja Sarbriukeno BC „Bischmisheim“ (Vokietija) klubui.

26-erių metų K. Navickas, kuris pasaulio reitinge užima 63-iąją vietą, šešioliktfinalyje trečiadienį 19 val. Lietuvos laiku susitiks su 27-erių metų 117-ąja pasaulio rakete norvegu Steinaru Klausenu.