8
„Žalgirio“ jaunimas Eurolygos turnyre  (nuotr. zalgiris.lt)

Eurolygos jaunimo finalinį turnyrą žalgiriečiai pradėjo pralaimėjimu

Komentarai, fotogalerija

Vytauto Pliaugos treniruojama Kauno „Žalgirio“ aštuoniolikmečių komanda pralaimėjimu pradėjo Eurolygos jaunimo finalinį turnyrą. Kauno sporto halėje jaunieji žalgiriečiai rezultatu 70:73 (30:11, 16:24, 10:26, 14:12) nusileido Belgrado „Mega MIS“ ekipai.

8

Keturis taškus iš eilės susitikimo pradžioje pelnė Justas Stonkus, penkis surinko Vytautas Žygas ir kauniečiai iškart šovė į priekį – 9:0. Po du taškus surinko Dovydas Buika ir J.Stonkus, Aleksas Bieliauskas įsirašė penkis taškus, Mantas Juzėnas smeigė tritaškį, tris baudų metimus realizavo Augustas Navickas, o kėlinį šešiais taškais užbaigė Nedas Raupelis – 30:11.

M.Juzėnas ir A.Navickas įmetė po dvitaškį, Mantas Laurenčikas taikliai metė baudas, bet varžovai artėjo – 36:24. Iš toli taikliai atakavo Kevinas Šacas, vieną baudos metimą realizavo J.Stonkus, o po du taškus pridėjo N.Raupelis, M.Juzėnas ir M.Laurenčikas – 46:35.

Metimus iš po krepšio atliko A.Bieliauskas ir N.Raupelis, M.Laurenčikas smeigė tritaškį iš centro, bet sužaidus pusę kėlinio varžovai dar labiau sumažino atsilikimą – 53:52. Dar vienu dvitaškiu pasižymėjo A.Bieliauskas, A.Navickas tašką pridėjo nuo baudų metimo linijos, tačiau jau teko vytis svečius – 56:61.

D.Buika pataikė du tolimus metimus, A.Navickas taip pat pridėjo tritaškį ir likus kelioms minutėms komandas skyrė keturi taškai – 65:69. Dvi minutes taškų pelnyti niekam nepavyko, D.Buika tritaškiu sumažino atsilikimą iki vieno taško, J.Stonkus dar surengė reidą po krepšiu, tačiau šiose rungtynėse pranašesni buvo pabaigą sėkmingiau sužaidę serbai – 70:73.

„Žalgiris“: D.Buika 11 (2 per. kam.), N.Raupelis 10 (7 atk. kam., 2 per. kam., 2 blk.), A.Bieliauskas 9 (7 atk. kam., 2 blk.), A.Navickas 9, J.Stonkus 9, M.Juzėnas 7, M.Laurenčikas 7 (4 rez. perd.), V.Žygas 5, K.Šacas 3, K.Kepežinskas 0.

„Mega MIS“: B.Markovičius 22, F.Jovičius 19, A.Djulovičius 17.