Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkai po dramatiškos kovos ir pratęsimo 93:95 krito prieš Barselonos „Barcelona“ klubą.

Po rungtynių turkų ekipos lyderis Shane‘as Larkinas neapsikentė ir pasidalino vaizdo įrašu socialiniuose tinkluose, kur jis pratęsime likus žaisti kiek mažiau nei 4 minutes užsidirba penktąją pražangą ir yra priverstas sėstis ant suolelio.

Atakų organizatorius liko labai nepatinkintas teisėjo sprendimu sušvilpti pražangą ir tokį veiksmą išpeikė viešai.

„Aš, turbūt, daugiau niekada socialiniame tinkle nekelsiu tokių dalykų, tačiau tai yra nesąmonė. Tiesiog – neįtikėtina. Štai, kaip aš gavau penktąją pražangą ir turėjau sėstis ant suolo. Pasakykite mane, kur čia buvo pražanga.

Teisėjas pakėlė ranką dar prieš kam nors įvykstant. Jis norėjo sušvilpti šią pražangą, tačiau aš jos nematau šioje situacijoje. Prieš mane penktą pražangą gavo Nikola Mirotičius, tai teisėjas norėjo iš rungtynių išimti ir mane. Sveikinu „Barcelona“ su sunkia pergale. Aš nieko neatimu iš jų, jie nusipelnė šios pergalės, bet teisėjo sprendimas man sušvilpti pražangą buvo tikra nesąmonė“, – socialiniame tinkle širdį liejo Sh.Larkinas.

Rungtynėse su katalonais krepšininkas žaidė 34 minutes ir pelnė 14 taškų bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus.