Užtiktintą pergalę žibančių Eurolygos komandų mūšyje pasiekė Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Barselonos „Barcelona“ (22/8), išvykoje 72:56 (15:12, 23:17, 17:15, 17:12) nugalėjusi Milano „AX Armani“ (19/11) klubą.

Pirmajame kėlinyje gynybos ir gerų Pierre‘o Oriolos bei Brandono Davieso atkarpų vedama „Barcelona“ atitrūko 13:6. Pirmojoje antrojo kėlinio atakoje rezultatą išlygino iš toli driokstelėjęs Jeremy Evansas – 15:15.

Bėgti į priekį „Barcelona“ ėmėsi dar antrojo kėlinio pabaigoje, o trečiajame skirtumas pagaliau tapo dviženkliu (45:35). Per tris kėlinius vos penkis baudų metimus atlikusi „ Barcelona“ laikėsi priekyje – 55:44.

Ketvirtojo kėlinio starte katalonai tiesiog dominavo ir po Leo Westermanno tritaškio atsiplėšė triuškinančiu skirtumu – 63:44. Ettore Messinos treniruojama ekipa intrigos jau nesugrąžino.

Milano ekipa yra trečia rezultatyviausia Eurolygos ekipa (vid. 81,7 taško per rungtynes) ir prasčiausiai iki šiol atrodė po 69 taškus sumesdami į Kauno „Žalgirio“ bei Vilerbano ASVEL krepšį. Šį kartą šeimininkai tiesiog tragiškai metė tritaškius (2/15, 13 procentų taiklumas).

„Barcelona“ ir pirmąjį tarpusavio mūšį laimėjo užtikrintai (87:71), todėl likus keturiems turams iki reguliariojo sezono pabaigos „dizainerius“ į priekį užleisti galėtų tik pralaimėję visus likusius mačus, o tai neatrodo tikėtina. Š.Jasikevičiaus auklėtiniai iškovojo ketvirtąją pergalę paeiliui ir dar labiau įsitvirtino pirmojoje turnyro lentelės vietoje.

Tuo tarpu „AX Armani“ per pastaruosius dvylika mačų buvo suklupę tik du kartus bei laikosi geriausių Eurolygos komandų penkete.

„AX Armani“: Shavonas Shieldsas 10, Jeremy Evansas 9, Zachas LeDay ir Riccardo Moraschini – po 8.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 15, Adamas Hanga 11, Brandonas Daviesas 8, Victoras Claveras 7.