Eurolygos TOP-16 varžybų E grupės rungtynėse Milano „Armani Jeans“ (2 pergalės ir 4 pralaimėjimai) ekipa su Mindaugu Katelynu namuose 72:96 (16:30, 22:26, 22:14, 12:26) nusileido Sopoto „Asseco Prokom“ (1 ir 5) komandai, kurią treniruoja Tomas Pačėsas.

Abi šios komandos baigė pasirodymą Eurolygoje.

Nuo pat susitikimo pradžios iniciatyva priklausė svečiams. Įpusėjus kėlinukui T.Pačėso auklėtinių pranašumas buvo vos 2 taškai – 12:10, tačiau tada Lenkijos čempionai ketvirtį užbaigė įspūdingu spurtu 18:6 bei po pirmųjų dešimties žaidimo minučių jau pirmavo – 30:16.

Antrojo kėlinuko pabaigoje komandas jau skyrė 25 taškai – 54:29. Ketvirtį kiek sėkmingiau užbaigę aikštelės šeimininkai priartėjo iki 38:56.

Po didžiosios pertraukos Italijos krepšininkai ėmė mažinti deficitą. Iki trečiojo kėlinuko pabaigos likus žaisti 2 minutes skirtumas tarp komandų tapo vienaženklis - 58:66. Kiek sėkmingiau ketvirtį užbaigė Lenkijos čempionai ir po trisdešimties žaidimo minučių turėjo 10 taškų pranašumą - 70:60.

Lemiamą rungtynių atkarpą svečiai pradėjo spurtu 14:3 bei atitrūko iki 84:63. Per likusį laiką aikštelės šeimininkai atsigauti nesugebėjo bei patyrė pralaimėjimą savų žiūrovų akivaizdoje.

M.Katelynas per 20 žaidimo minučių pelnė 8 taškus (1/3 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ įžaidėjas Hollisas Price'as per 24 minutes įmetė 3 taškus (0/2 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai), atkovojo kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo bei surinko minus 1 naudingumo balą.

„Armani Jeans“: Jobey Thomasas 22, Pape Sow 18 taškų (19 min.).

„Asseco Prokom“: Qyntelis Woodsas 23, Patas Burke'as 15 (9 atk. kam.), Ronnie Burrellas 14, Danielis Ewingas ir Davidas Loganas po 13, Tyrone'as Brazeltonas 10 taškų.