Praėjusį sezoną Eurolygoje triumfavusi Barselonos „Regal Barcelona“ ekipa šiais metais baigė pasirodymą jau ketvirtfinalio etape. Ketvirtadienį Ispanijos vicečempionai svečiuose 67:78 (12:16, 21:18, 14:22, 20:22) nusileido Atėnų „Panathinaikos“ ekipai ir pralaimėjo seriją 1:3.

Po nerezultatyvios, tačiau labai atkakliai vykusios pirmosios rungtynių dalies Graikijos čempionų pranašumas išryškėjo trečiajame kėlinyje. Po Iano Vougiouko tikslių atakų serijos „Panathinaikos“ ekipai pavyko atitrūkti (48:40), o Dmitris Diamantidis tolimu metimu prasidėjus ketvirtajam kėliniui pirmą kartą leido aikštės šeimininkams įgyti dviženklę persvarą - 61:50.

Likus žaisti pustrečios minutės komandas ir toliau skyrė dešimt taškų (68:58), o per likusį laiką visos desperatiškos katalonų pastangos išsigelbėti nedavė norimo rezultato.

„Panathinaikos“: N.Calathesas 12, D.Diamantidis (5 rez. perd.) ir A.Fotsis - po 11, I.Vougioukas ir R.Sato - po 10, S.Perperoglou, M.Batiste'as, K.Tsartsaris - po 8.

„Regal Barcelona“: F.Vazquezas 14 (dvitaškiai 7/9), A.Andersonas 13, E.Lorbekas 9, B.Ndongas ir J.C.Navarro - po 7