Penktąją nesėkmę devintosiose ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyro reguliariojo sezono rungtynėse patyrė trečiąją vietą B grupėje užimanti Malagos „Unicaja“ (Ispanija) komanda, ketvirtadienį namuose po pratęsimo 75:76 (20:11, 23:16, 13:22, 10:17, 9:10) nusileidusi devintąją pergalę iš eilės iškovojusiam grupės lyderiui Maskvos CSKA (Rusija) klubui.

Lietuvis šeimininkams pelnė 8 taškus, sugriebė 2 kamuolius ir kartą suklydo. Per 16 su puse minutės (16:22) M.Kuzminskas pataikė 4 dvitaškius iš 6, tačiau prametė abu tritaškius.

Po 14 taškų į svečių krepšį įmetė Jaysonas Grangeris ir Calebas Greenas, 11 – Kostas Vasileiadis.

22 taškais prie pergalės prisidėjo Nando De Colo, po 12 – Sonny Weemsas ir Andrejus Voroncevičius.

Kitose grupės rungtynėse antrąją vietą užimantys Eurolygos čempionai Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis) krepšininkai svečiuose 82:71 (14:15, 29:19, 11:19, 28:18) nugalėjo Zagrebo „Cedevita“ (Kroatija) ekipą.

14 taškų nugalėtojams pelnė Devinas SMithas, po 13 – Alexas Tyus ir Yogevas Ohayinas.

Šeimininkų gretose išsiskyrė Franas Pilepičius (22 tšk.), Tomislavas Zubičius (13 tšk.) ir Miro Bilanas (10 taškų).

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Maskvos CSKA (Rusija) 9 0 792:662

2. Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis) 6 3 716:710

3. Malagos „Unicaja“ (Ispanija) 4 5 690:676

4. Berlyno „Alba“ (Vokietija) 3 5 624:656

5. Limožo CSP (Prancūzija) 2 6 581:647

6. Zagrebo „Cedevita“ (Kroatija) 2 7 670:722 Į antrąjį varžybų etapą – Top 16 turnyrą – pateks keturios geriausios kiekvienos grupės komandos, o šio sezono ULEB Eurolygos finalo ketverto turnyras 2015 metų gegužės 15-17 dienomis vyks Madride (Ispanija).