52
Kroatija – Portugalija (nuotr. SCANPIX)

Vienu įdomiausių aštuntfinalių tituluojamas susitikimas tarp Portugalijos ir Kroatijos buvo nuobodesnis nei prognozavo ekspertai. Visas tris grupės turnyro rungtynes lygiosiomis sužaidę portugalai 117-ąją minutę, per pratęsimą,įmušė įvartį ir palaužė kroatus, kurie savo grupėje buvo užėmę pirmąją vietą. 1:0, Kroatija važioja namo, o portugalai keliauja į ketvirtfinalį.

52

Rungtynių eiga

0` Startinės komandų sudėtys

Kroatija: Danijel Subašič, Ivan Strinič, Ivan Perišič, Verdan Čorluka, Ivan Rakitič, Luka Modrič, Darijo Srna, Marcelo Brozovič, Mario Mandžukič, Milan Badelj, Domagoj Vida.

Portugalija: Rui Patricio, Pepe, Jose Fonte, Raphael Guerreiro, Cristiano Ronaldo, Joao Mario, William Carvalho, Andre Gomez, Nani, Cedric, Adrien Silva.

20` Pirmosios 20 minučių – ramios, o žaidėjai rizikuoti nenori. Klaidos kaina būtų per didelė.

45` Tiek mažai progų šiame čempionate dar nebuvo sukurta. Pirmasis kėlinys baigiasi, komandos žaidžia itin atsargiai.

62` D. Vida smūgiuoja galva, tačiau į vartus nepataiko.

90` Pagrindinis laikas baigėsi be progų ir įvarčių, todėl matysime pratęsimą. Per 90 minučių nei viena komanda nesmūgiavo į vartų plotą.

113` Puikus šansas D. Vidai, tačiau žaidėjas galva vėl smūgiuoja šalia vartų.

117` Greita kontrataka ir Portugalija muša įvartį! Pasižymi Ricardo Quaresma!

122` Vėl D. Vida turi progą, tačiau į vartus nepataiko. Kroatų viltys ir širdys dūžta. Rungtynės baigiasi.