45
Šveicarija – Prancūzija (nuotr. SCANPIX)

Dimitri Payet buvo paliktas ant suolo, o Prancūzijos rinktinės treneris Didier Deshampsas startinėje sudėtyje padarė net penkis pakeitimus. Tokios rokiruotės sudėtyje rezultato neatnešė, nes Šveicarijos gynybos prancūzams pralaužti nepavyko, o mačas baigėsi be įvarčių 0:0.

45

Rungtynių eiga

0` Startinės komandų sudėtys

Šveicarija: Yann Sommer, Stephan Lichtsteiner, Breel Embolo, Granit Xhaka, Valon Behrami, Ricardo Rodriguez, Blerim Džemaili, Admir Mehmedi, Johan Djourou, Fabian Schar, Xherdan Shaqiri.

Prancūzija: Hugo Lloris, Patrice Evra, Adil Rami, Yohan Cabaye, Antoine Griezmann, Andre-Pierre Gignac, Paul Pogba, Moussa Sissoko, Bacary Sagna, Kingsley Coman, Laurent Koscielny.

12` P. Pogba šauna į viršutinį vartų kampą, tačiau vartininkas kamuolį atmuša.

13` Dar vienas P. Pogba smūgis, tačiau vėl puikiai žaidžia Y. Sommeris.

18` P. Pogba tiesiog siaučia – šį kartų drebina skersinį, tačiau įvarčio ir vėl nėra.

38` Suplėšomi jau antri šveicarų marškinėliai šiose rungtynėse. Šį kartą P. Pogbą patikrino G .Xhaka aprangos tvirtumą.

55` Negana to, kad jau suplyšo trys šveicarų marškinėliai, šįkart futbolininkai susprogdino kamuolį.

57` Puikus šansas A. Griezmannui, tačiau patikimai žaidžia ir labai pavojingą smūgį atremia šveicarų vartininkas.

63` Aikštėje pasirodo pirmų dviejų prancūzų rungtynių didvyris D. Payet.

75` D. Payet parodo, kodėl tapo Prancūzijos herojumi. Šauna tokį stiprų smūgį, kad vartininkas net nesureaguoja, tačiau nuo skersinio kamuolys į vartus neįkrenta.

80` Dar vienas neįtikėtinai stiprus D. Payet smūgis. Šį kartą į vartų plotą nepavyksta.

90` Rungtynės baigiasi be įvarčių.

Prieš rungtynes

19-metis „Basel“ klubo puolėjas Breelis Embolo startinėje sudėtyje pakeis daugybę progų iššvaisčiusį Harisą Seferovičių. Svarbiausiuose turnyruose šveicarai dar nei karto nėra nugalėję prancūzų: dukart pralaimėjo ir tris kartus sužaidė lygiosiomis.