45
Islandija – Austrija (nuotr. SCANPIX)

Islandija atsilaikė prieš Austriją, nugalėjo 2:1 ir žengė į čempionato aštuntfinalį! Austrija važiuoja namo. Islandai jau žino ir savo varžovus kitame etape – jais bus galingoji Anglija.

45

Rungtynių eiga

0` Startinės komandų sudėtys

Islandija: Hannes Halldorsson, Birkir Sevarsson, Ragnar Sigurdsson, Johan Gudmundsson, Birkir Bjarnason, Kolbeinn Sigthorsson, Gylfi Sigurdsson, Kari Arnason, Jon Dadi Bodvarsson, Aron Gunnarsson, Ari Skulason.

Austrija: Robert Almer, Aleksandr Dragovič, Martin Hinteregger, Christian Fuchs, Stefan Ilsanker, Marko Arnautovič, David Alaba, Julian Baumgartlinger, Sebastian Prodl, Floran Klein, Marcel Sabitzer.

2` Islandija pradeda rungtynes smūgiu į skersinį!

18` Islandija išsiveržia į priekį! Įvartį įmušė Jonas Dadi Bodvarssonas! Koks didelis islandų žingsnis kito etapo link!

37` 11 metrų baudinys į islandų vartus, tačiau jo nerealizuoja Aleksandras Dragovičius!

45` Baigėsi pirmasis kėlinys.

47` Pavojingas D. Alabos smūgis yra blokuojamas.

60` A. Schopfas, aikštėje pasirodęs po keitimo, muša išlyginamąjį įvartį!

76` Ranka baudos aikštelėje žaidžia austras, tačiau 11 metrų baudinio teisėjas neskiria.

80` D. Alabos baudos smūgį atmuša vartininkas.

90+4` Austrijos spaudimas davė vaisių, tačiau ne jiems patiems. Į greitą ataką išbėgę islandai muša antrąjį įvartį ir deda tašką rungtynėse. Pasižymėjo Arnor Ingvi Traustasonas!

Prieš rungtynes

Islandijos treneris Heimiras Hallgrimssonas įspėjo savo žaidėjus, kad Paryžiuje rungtynės lengvos nebus. „Austrai jau atrankos turnyre parodė, kokie geri yra. Jie puikiai organizuoti, galbūt komandai tiesiog nesiseka, tikėkimės, tai tęsis toliau“, – kalbėjo strategas.

Taip pat H. Hallgrimssonas užsiminė, kad Austrija neturi daug silpnųjų vietų, tačiau treneriai žino keletą niuansų, kurių atskleisti nepanoro.

Austrijos puolėjas Marko Arnautovičius gyrė komandos gynybą rungtynėse su portugalais, tačiau sakė, kad rungtynėse prieš islandus ekipa turės parodyti, kad gerai žaisti gali ir puolime. Tai bus trečios šių komandų tarpusavio rungtynės: 2 baigėsi lygiosiomis, vienas laimėjo Austrija.