A.Čerepanovo taurės ledo ritulio turnyre Elektrėnuose sekmadienį vietos "Energija" iškovojo pirmą pergalę, 6:4 (1:1, 4:1, 1:1) įveikusi Didžiosios Britanijos dvidešimtmečių (U-20) rinktinę.

Pirmieji pasižymėjo britai (09:04), tačiau "Energija" atsakė net penkiais įvarčiais iš eilės. Pirmajame kėlinyje rezultatą išlygino Laisvydas Rimkus (09:48).

Antrajame kėlinyje įsibėgėjusios "Energijos" atotrūkį padidino Artūras Katulis (24:00), baudinį uždirbęs Donatas Vitte (25:42), Andrius Židkovas (28:00) ir Aivaras Bendžius (30:06).

Britai minimaliai sušvelnino skirtumą, tačiau trečiojo kėlinio pradžioje Algimantas Visockas (44:22) padidino skirtumą iki 6:2.

Besibaigiant rungtynėms varžovams dar pavyko įmušti du įvarčius.

Po šios pergalės "Energija" iš autsaiderės pozicijos pakilo į trečią vietą.

Kitose sekmadienio rungtynėse Omsko "Jastreby" (Rusija) turėjo vargo su Lenkijos U-20 rinktine - 3:2 (1:0, 2:1, 0:1), o Baltarusijos U-18 rinktinė garbingai priešinosi turnyro lyderei Stupino "Kapitan" (Rusija) komandai - 3:4 (0:2, 1:2, 2:0).