Aštuonioliktąjį pralaimėjimą iš eilės septynių ekipų atvirosiose Latvijos "Samsung premjerligas" ledo ritulio pirmenybėse patyrė absoliuti autsaiderė Elektrėnų "Energija", šeštadienį svečiuose 4:5 (0:1, 3:1, 1:3) turėjusi pripažinti antrą vietą užimančio Uogrės ASK (39 tšk.) klubo pranašumą.

Tris įvarčius į aikštės šeimininkų vartus įmušė Šarūnas Kuliešius (26:13, 30:39, 49:45), vieną - Artūras Švedavičius (37:55).

Jau tryliktą pergalę septynioliktosiose rungtynėse iškovojo čempionato lyderis Liepojos "Metalurgs" (42 tšk.) klubas su dviem lietuviais, namuose 6:3 (1:2, 3:0, 2:1) nugalėjęs ketvirtojoje pozicijoje esančią bei keturis lietuvius savo gretose turinčią Daugpilio "Latgale" (23 tšk.) komandą.

Nugalėtojams rezultatyvų perdavimą atliko Darius Pliskauskas, o Darius Lelėnas "atsėdėjo" 14 baudos minučių.

Vieną įvartį svečiams įmušė Saulius Limontas (56:40), kuriam asistavo 4 baudos minutes gavęs Egidijus Bauba.

Kiti du "Latgale" ekipos lietuviai - Dovydas Kulevičius ir Donatas Kumeliauskas - nepasižymėjo.

Trečiosiose šeštadienio rungtynėse trečią vietą užimantis bei nugalėtojo titulą ginantis Rygos "Riga 2000" (35 tšk.) klubas savo aikštėje tik per pratęsimą 2:1 (0:0, 1:1, 0:0, 1:0) palaužė Narvos "Big Diamonds" komandos pasipriešinimą.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai, pralaimėjimai po pratęsimo, įvarčių skirtumas, taškai):

1. Liepojos "Metalurgs" 17 13 1 2 1 91:42 42

2. Uogrės ASK 19 11 3 5 0 81:70 39

3. Rygos "Riga 2000" 17 11 1 5 0 68:52 35

4. Rygos LSPA 19 6 4 8 1 59:77 26

5. Daugpilio "Latgale" 17 6 0 6 5 62:59 23

6. Narvos "Big Diamonds" 17 5 1 7 4 47:56 21

7. Elektrėnų "Energija" 18 0 0 18 0 48:95 0