Pirmąsias rungtynes gryname ore Lietuvos ledo ritulio čempionate sužaidė ir tryliktą pergalę iš eilės iškovojo septynių ekipų turnyro lyderė Elektrėnų „Energijos“ komanda, šeštadienį Rokiškyje 7:1 (4:1, 1:0, 2:0) nugalėjusi ketvirtojoje pozicijoje likusį vietos „Rokiškio“ (14 tšk.) klubą.

Šeimininkai bandė priešintis taškų nepraradusiai ekipai ir Simas Sakaitis (03:16) išvedė šeimininkus į priekį. Tačiau tai buvo vienintelis “Rokiškio“ įvartis rungtynėse.

Vėliau „Energija“ greitai išlygino ir persvėrė rezultatą. Elektrėnų klube pasižymėjo Mantas Marcinkevičius (05:38), Deividas Kazlauskas (12:24), Povilas Verenis (15:43), Mauras Baltrukonis (17:27), Dovydas Kulevičius (24:07), Ugnius Čižas (40:15), Aimas Fiščevas (56:10).

Šeštą pergalę vienuoliktosiose rungtynėse iškovojo ir į antrą vietą pakilo Juodupės „Juodupė“ (18 tšk.), šeštadienį Vilniaus pramogų arenoje 5:1 (3:0, 1:1, 1:0) įveikusi autsaiderius Elektrėnų „ESSM-2000“ (1 tšk.) ledo ritulininkus.

„Juodupę“ į priekį vedė Lietuvos rinktinių žaidėjai. Iš pradžių dvidešimtmečių rinktinės puolėjas Rokas Bazys (03:15) varžovams turint kiekybinę persvarą išvedė komandą į priekį, vėliau Artūras Katulis (10:31) padvigubino rezultatą. Pirmajame kėlinyje dar vieną įvartį pridėjo R. Bazys (17:54).

Elektrėniškis Marius Lomakinas (22:42) antrajame kėlinyje sušvelnino skirtumą iki 1:3, tačiau Vaidotas Rastenis (35:30) grąžino trijų įvarčių persvarą. Kėlinio pabaigoje baudinio nerealizavo „Juodupės“ puolėjas Deivis Zdanovičius.

Trečiajame kėlinyje vėl varžovams turint kiekybinę persvarą tašką rungtynėse padėjo penktą įvartį pelnęs Artūras Katulis (46:53).

Po šio susitikimo į trečiąją poziciją smuktelėjo Kauno „Baltų ainių“ (15 taškų) komanda.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“ 13 13 0 0 0 136:33 39

2. Juodupės „Juodupė“ 11 6 0 0 5 35:44 18

3. Kauno „Baltų ainiai“ 9 4 1 1 3 58:43 15

4. Rokiškio „Rokiškis“ 9 4 1 0 4 35:33 14

5. Vilniaus „Hockey Punks“ 8 4 0 1 3 35:35 13

6. Vilniaus „Geležinis vilkas“ 11 2 1 0 8 49:91 8

7. Elektrėnų „ESSM-2000“ 11 0 0 1 10 36:105 1