Atvirajame Latvijos ledo ritulio čempionate dalyvaujanti Elektrėnų "Energijos" komanda kontrolinėse rungtynėse 9:6 (4:0, 3:2, 2:4) nugalėjo vieną Lietuvos pirmenybių lyderių Vilniaus "Garsų pasaulis-1" ekipą.

Antrojo kėlinio viduryje "Energija" pirmavo jau 7:0. Vilniečių gretose, siekiant išlyginti varžovų pajėgumą, nuo antrojo kėlinio vidurio rungtyniavo "Energijos" vartininkas Arūnas Aleinikovas, kuris per pusę rungtynių praleido du įvarčius.

Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Egidijus Bauba, du - Šarūnas Kuliešius, po vieną - Artūras Švedavičius, Dangyras Rimkus, Dalius Vaiciukevičius bei Andrius Kaminskas.

Beje, Elektrėnų komandą paliko ir į Kanadą pas ten gyvenančią motiną išvyko Darius Lelėnas, kuris mėgins įsitvirtinti kuriame nors vietos klubų.

Sausio mėnesį paaiškės, ar antrąją sezono dalį "Energijos" gretose rungtyniaus Šarūnas Kuliešius (rungtyniavo Švedijoje) ir Rusijoje žaidęs A. Aleinikovas.

Artimiausias Latvijos ledo ritulio čempionato rungtynes Elektrėnų ledo ritulininkai sausio 31-ąją dieną Rygoje žais su vietos "Riga 2000".