0

Gruodžio 21 d., trečiadienį, Vilniaus „Pramogų arenoje“ Elektrėnų „Energijos“ ledo ritulininkai rezultatu 10:6 (6:0;  2:2; 2:4) įveikė svečius - Rygos „HS Riga/LSPA“ ekipą. Pirmosios Latvijos atvirojo čempionato rungtynės namuose lietuviams baigėsi įtikinama pergale, teigiama pranešime spaudai.

Elektrėniškių komandai po du įvarčius pelnė Aivaras Bendžius (00:27 ir 06:57), Romanas Aliapkinas (04:21 ir 26:20), Dovydas Kulevičius (11:44 ir 54:15),  po vieną - Laisvydas Rimkus (09:58), Karolis Kublius (17:38), Ilja Zagretdinovas (21:27) ir Šarūnas Kuliešius (40:12).

Rygos ekipoje pasižymėjo Vladislavs Koniševs (26:57), Ivans Dmitrijevs (39:09), Eriks Alaškevičs (49:09), Kaspars Porejs (49:39), Oto Everss (50:05) ir Viktors Rutkovskis (59:59).

Rungtynės prasidėjo stipriomis ir sėkmingomis Elektrėnų „Energijos“ atakomis – pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 6:0. Nors antrasis rungtynių etapas buvo sužaistas lygiosiomis (2:2), o paskutiniame kėlinyje puolime daugiau iniciatyvos parodė latviai (2:4), rungtynių pradžioje lietuvių iškovotas pranašumas atvedė komandą į pergalę.

Po aštuoniolikos žaistų rungtynių Latvijos atvirajame ledo ritulio čempionate Elektrėnų „Energija“ užima 9-tą vietą (17 taškų).