Eksperimentas „1000 Lt iššūkis“ vis labiau įsibėgėja. Vakar buvo išties nesėkminga diena: iš keturių mano pasirinktų įvykių nepasiteisino nė vienas – tiksliau, trys nepasisekė, o dar vienas buvo atšauktas.

Neatspėjau,kad Vokietija su Serbija sužais 1:1, 2:2 arba 2:1, nes pralaimėjo 0:1. Nors kaip parodė rungtynės, statymas nebuvo prastas, viską sugadino L. Podolskio nerealizuotas 11 metrų baudinys. Taip pat nepataikiau, kad JAV įveiks slovėnus – mačas baigėsi taikiai 2:2, nors vėlgi iki laimėjimo pritrūko tik to, kad teisėjas įskaitytų trečiąjį amerikečių įvartį, kuris, panašu, buvo įmuštas visiškai teisingai.

Galiausiai nesėkmingą dieną vainikavo Anglijos rinktinės fiasko prieš Alžyrą. Mano pasirinkimas buvo, kad anglai laimės pirmą kėlinį 1:0 arba 2:0, o jis baigėsi be įvarčių – 0:0. Nepasitvirtino ir mano prognozė, kad pirmą įvartį tose rungtynėse įmuš W. Rooney arba F. Lampardas, bet įvykis buvo atšauktas, nes pirmo įvarčio apskritai niekas nepelnė.

Taigi vakar išleidęs 213 Lt susigrąžinau tik 62 Lt, o mano „Unibet“ sąskaita iš pradinės 1000 Lt sumažėjo iki 689,5 Lt.

Šiandien 14 val. 30 min. susitiks E grupės komandos – Olandija ir Japonija. Mačo favoritais „Unibet“ laiko olandus: už jų pergalę siūlo koeficientą 1,42, už lygiąsias – 4,2, už japonų – 9.

Pirmajame ture olandai 2:0 (0:0) įveikė Daniją, o japonai 1:0 (1:0) palaužė Kamerūną, tad abi komandos savo sąskaitoje jau turi po 3 taškus. Jei to iš Olandijos rinktinės  ir buvo galima tikėtis, tai Japonijos futbolininkai gal net ir viršija visų lūkesčius.

„Mačas su japonais nebus lengvas, nes jie daug bėga ir žaidžia gerą futbolą. Šios rungtynės yra labai svarbios abiems komandoms, bet mes į aikštę išbėgsime tik laimėti“, – prieš būsimą dvikovą teigė oalndų saugas Wesley Sneijderis.

Kad tokios kalbos – ne tik saviškių drąsinimas ar varžovų bauginimas, įrodo prieš mažiau nei metus tarp šių rinktinių vykęs draugiškas mačas, kurį užtikrintai 3:0 laimėjo Olandija. Ar panašaus scenarijaus galima tikėtis ir šiandien? Manau, kad taip. Gal 3 įvarčiais šį kartą olandai ir nelaimės, bet bent vieną ar du kartus tikrai turėtų pasižymėti, net jei ir vėl žais be vieno iš savo lyderių Arjeno Robbeno. Ir prognozuočiau, kad persvarą jie jau turės ir po pirmojo kėlinio.

Mano pasirinkimas:  Olandija laimės pirmą kėlinį rezultatu 1:0 arba 2:0. „Unibet“ koeficientai – 3,3 ir 8,25. Statymo suma – iš viso 70 Lt (50 Lt ir 20 Lt), Galimas laimėjimas – 165 Lt.

Kitus šios dienos statymus iš rungtynių tarp Ganos–Australijos (17 val.) ir Kamerūno–Danijos (21 val. 30 min.) pateiksiu iki 12 val.