Eksperimentas „1000 Lt iššūkis“ toliau tęsiasi. Vakar iš mano penkių pasirinktų įvykių pasiteisino vienas – Brazilija rungtynes su Dramblio Kaulo Kranto rinktine laimėjo rezultatu 3:1.

Kiti įvykiai (N. Valdezo ir A. Gilardino įvarčiai, Lucio geltona kortelė ir italų pergalė) nepasiteisino. Taigi išleidęs 212 Lt susigrąžinau 122Lt, o mano „Unibet“ sąskaitoje dabar – 432 Lt.

Šiandien PAR tradiciškai bus žaidžiami trys susitikimai: 14 val. 30 min. Portugalija–Šiaurės Korėja, 17 val. Čilė–Šveicarija, 21 val. 30 min. Ispanija–Hondūras

Rungtynės: Portugalija – Šiaurės Korėja. Pasirinktas įvykis: Portugalija laimės rungtynes nepraleidusi nė vieno įvarčio. „Unibet“ koeficientas – 1,8. Statymo suma – 30 Lt, galimas laimėjimas – 54 Lt.

Portugalai privalo įveikti kuklią Šiaurės Korėjos rinktinę, jei nori prieš paskutinį grupių varžybų turą patys kontroliuoti savo likimą. Tačiau kaip parodė pirmos rungtynės, jie nemažai dėmesio skiria ir savo vartų saugumui – Dramblio Kaulo Kranto futbolininkai per visą mačą praktiškai nesukūrė nieko pavojingo.

Nors Š. Korėja pirmajame ture vos nesužaidė lygiosiomis su brazilais, Portugalijos rinktinė neturėtų nuvertinti ar neįvertinti šiandieninių savo varžovų ir laimėti pakankamai užtikrintai.

Rungtynės: Ispanija – Hondūras. Pasirinktas įvykis: Ispanija prieš Hondūrą laimės ir pirmą kėlinį, ir rungtynes. „Unibet“ koeficientas – 1,45. Statymo suma – 50 Lt, galimas laimėjimas – 72,5 Lt.

Ispanai nebeturi kitos išeities, kaip tik pasiimti 3 taškus mače su viena silpniausių čempiono komandų laikomu Hondūru. Sunku ir įsivaizduoti, kad Ispanijos futbolininkai vėl taip švaistys savo progas, kaip per dvikovą su Šveicarija, taigi daugiau mažiau viskas aišku turėtų būti jau po pirmojo kėlinio.

Kombinuoti statymai: Ispanija įmuš 11 metrų baudinį ir Vokietija nugalės Ganą. Bendras „Unibet“ koeficientas 7,11 (4,5 ir 1,58). Statymo suma – 10 Lt, galimas laimėjimas – 71,4 Lt.

Kombinuoti statymai: Ispanija prieš Hondūrą pirmą kėlinį laimės rezultatu 2:0 ir Čilė kels daugiau kampinių nei Šveicarija. Bendras „Unibet“ koeficientas – 7,17. Statymo suma – 7Lt, galimas laimėjimas – 50,2 Lt.